مرغ چینی با گوشتی کاملا سیاه مثل زغال

یکی از مهمترین منابع غذایی انسان گوشت طیور از جمله مرغ است. مرغ ها از دسته حیوانات سفید گوشت به حساب می ایند و اما این موضوع درمورد همه ی مرغ ها صحت ندارد، اگر می خواهید تعجب زده شوید ادامه این مطلب جالب را از دست ندهید.

amoxi05-min

در اسیای شرقی پرنده بسیار زیبایی زندگی می کند با نام سیلکی چینی که تا زمانی که حیات دارد شما را مجذوب زیبایی خود می کند، اما زمانی که شما قصد خوردن این مرغ زیبا را داشته باشید قطعا از تعجب چشم هایتان تا اخر باز می شود. این پرنده ی خاص چینی دارای گوشتی کاملا سیاه است و مردم خوش خوراک آسیای شرقی از ان به عنوان یک غذای اشرافی استفاده می کنند و برای ان بهای گرانی را می پردازند.

علاوه بر گوشت این پرنده همه ی اعضای داخلی آن حتی استخوان هایش هم سیاه رنگ است. نکته جالب توجه درمورد این پرنده این است که اگر رنگ گوشت آن سیاه نبود پس از ذبح کسی متوجه تفاوت آن با مرغ معمولی نمی شد.

به اعتقاد مردم چین خوردن گوشت سیاه این مرغ دارای خواص درمانی بسیاری از جمله برای گردش خون و همچنین تنظیم اعضا و جوارح داخلی بدن می باشد.

از ویژگی های دیگر این مرغ می توان به پر های آن اشاره کرد که به خاطر نرمی خاصی که دارن به ابریشم معروف است و این ویژگی نیز بر قیمت این پرنده افزوده است.

در ادامه توجه شما را به عکس های جالبی از آشپزی با گوشت سیاه این نوع پرنده جلب می کنیم:

مرغ گوشت سیاه چینی

مرغ گوشت سیاه چینی

سیلکی چینی

سیلکی چینی

پرنده ای با گوشت کاملا سیاه

پرنده ای با گوشت کاملا سیاه

 

پرنده ای با گوشت کاملا سیاه

پرنده ای با گوشت کاملا سیاه

اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *